Voorstelling sociaal project en posterbeurs

Al meer dan 20 jaar stellen al onze vijfdejaars zich ten dienste van de ander tijdens hun sociaal project. Ze helpen 30 uur, buiten de lesuren, bij ouderen in een woonzorgcentrum, helpen jongeren met huiswerkbegeleiding, werken met mensen met een beperking, minderjarige vluchtelingen, organiseren kampen of zoeken het dichter bij onze school en nemen engagementen op in ons eigen WHY team.

Deze maandag presenteerden deze vijfdejaars hun projectplaatsen aan de vierdejaars tijdens de posterbeurs voor het splinternieuwe vak, uniek in onze school: service-learning. De vierdejaars kregen eerst een algemene en praktische uitleg. Daarna konden ze al hun vragen stellen en vooral inspiratie opdoen op de posterbeurs. De vijfdejaars spraken als echte ervaringsdeskundigen en enthousiasmeerden de nieuwe generatie. Het was een leerrijke namiddag vol uitwisseling die ons opvoedingsproject volledig belichaamt.

image_pdfimage_print
Scroll naar boven