De sportdag was alweer een topdag dit jaar!
Voor de leerlingen van het eerste jaar werd er een spektakelrijke en uitdagende dag georganiseerd, in samenwerking met Captain Sport. Een aantal opblaasbare attracties en andere leuke, originele spelen wachtten die dag op hen aan de atletiekpiste, klaar om veroverd te worden!
Leerlingen van het tweede jaar hadden keuze uit verschillende activiteiten in de voor- en namiddag. Deze initiaties en sportieve uitdagingen gingen door in en rond Aalst. Zo was er o.a. mountainbike, een bosspel, basketbal, beachvolley en oriëntatieloop… Kortom, voor ieder wat wils!

De leerlingen van het derde jaar beleefden allemaal samen hun sportdag op het militaire domein in Ursel. Ze moesten a.d.h.v. een stafkaart in kleine groepjes zelfstandig een 15-tal posten vinden en daar opdrachten uitvoeren. Een unieke ervaring!
Opnieuw stonden er keuzeactiviteiten op het programma voor leerlingen van het vierde jaar: een hele dag snelle fietstocht of verschillende activiteiten in de voor- en namiddag. Ze konden zich wagen aan o.a. lacrosse, jiu jitsu, kajakken, golf, veldhockey, en zoveel meer!

Alle leerlingen van het vijfde jaar gingen met de bus naar Oudenaarde. Daar werd voor hen een avontuurlijke sportdag georganiseerd door The Outsider Vlaamse Ardennen. Ze konden het amper droog houden bij het moerasparcours en kajakpolo, maar er werd veel lef getoond en angsten overwonnen op de enorme klimtoren of bij de uitdagende teambuilders!

Tot slot trokken de zesdejaars naar zee (Blankenberge) voor verschillende zee- en strandsporten of bleven ze in de omstreken van Aalst voor een recreatieve fietstocht met bijhorende spelactiviteiten. Dit allemaal onder een stralend zonnetje!

Een welgemeende dankjewel aan alle leerlingen voor hun enthousiasme en inzet, alsook aan iedereen die deze sportdag praktisch mogelijk maakte!



