Rode Neuzen week van ma 23 tot vr 27 november

Meer dan ooit willen we stilstaan bij het welbevinden en de weerbaarheid van al onze leerlingen. Daarom sloegen het WHY-team, de LLR en het Rode Neuzen-team dit schooljaar de handen in elkaar om van maandag 23 tot en met vrijdag 27 november opnieuw een Rode Neuzen Week te organiseren. Er werd tijdens de lunchpauze naar de weerbaarheidstraining ‘Rode Neuzen (k)Uur’ gekeken. De leerlingen deelden dagelijks aangrijpende getuigenissen, inspirerende quotes en liedjes via de Instagrampagina van het WHY-team. Onze leerlingen stelden zich open. Ze luisterden naar elkaars zorgen en staken elkaar een hart onder de riem met de ‘goede moed’-kaartjes. Op vrijdagmiddag sloten we de Rode Neuzen Week feestelijk af met de ingestuurde muziek op een versierde speelplaats. Alle leerlingen en leerkrachten werden aangemoedigd om een rood kledingstuk aan te trekken om zo onze verbondenheid te tonen.

Doorheen de week deelden de leden van het WHY-team dagelijks enkele getuigenissen en inspirerende quotes via hun Instagramaccount (@SJC_WeHearYou) en werden onze leerlingen uitgenodigd om ook zelf quotes en teksten te delen waaruit zij moed en troost putten in moeilijke tijden. Deze quotes werden doorheen de week op de speelplaats geschreven met stoepkrijt.

Scroll naar top